Find en konsulent

Klik på kortet og læs mere om hver konsulent!

Kort over DFS-konsulenter Elisabeth Jonna Randi Hanne Berit Jonathan Lissen Britta Karen Michael Rudolf Line Morten Sonnich Frederik

Gå til profil
(send mail)
By
Tlf.
Arbejdsområder
Berit Skødt
berit@soendagsskoler.dk
Lystrup 4091 8376 Konsulent i DFS,
Gospel-kids,
Godly Play og
kursusansvarlig
Britta Bank Møller
berit@soendagsskoler.dk
Kolding 3026 3855 -
Konsulent i DFS
-
Elisabeth Holdensen
elisabeth@soendagss...
Ålborg 2131 5224 -
Konsulent i DFS og
Gospel-kids
-
Frederik M. Olesen
frederik@soendagsskoler.dk
Odense 2262 5420 -
Konsulent i DFS
-
Hanne Pedersen
hanne@soendagsskoler.dk
Videbæk 2834 1182 -
Konsulent i DFS
-
Jonathan K. Vindum
jonathan@soendagsskoler.dk
Århus C 3082 1992
Konsulent i DFS,
videoansvarlig
-
Jonna Iversen
jonna@soendagsskoler.dk
Lemvig 2732 4599 Konsulent i DFS
Karen Markussen
karen@soendagsskoler.dk
Herning 5057 4084 -
Konsulent i DFS og
Messy Church
-
Line Hede
line@soendagsskoler.dk
Kbh. 2295 2597 -
Konsulent i DFS
-
Lissen
lissen@soendagsskoler.dk
Hinnerup 5056 8304 -
Konsulent i DFS,
materialeansvarlig
-
Michael Nørgaard
michael@soendagsskoler.dk
Slagelse 2078 5798 -
Konsulent i DFS
-
Morten Nørgaard
morten@soendagsskoler.dk
Bornholm 2040 4628 -
Konsulent i DFS
og IMU
-
Randi Taulborg
randi@soendagsskoler.dk
Aulum 4084 5928 -
Konsulent i DFS
-
Rudolf Larsen
rudolf@soendagsskoler.dk
Agerskov 2673 0780 -
Konsulent i DFS
og Evigglad
-
Sonnich Thacker
sonnich@soendagsskoler.dk
Silkeborg 3029 7743 -
Udviklingskoordinator
i DFS
-

Se også...

Kontaktperson

DFS' landskontor, Kirsten B. StendahlMan-tor 9.30-15
Fre 9.30-14
Direkte:8227 1214Email:kontakt@soendagsskoler.dk